7/24 Destek 0537 434 55 33
Tüm Ürünler 3 Yıl Garanti Kapsamındadır
Sineklik Modelleri         
 Pimapen Montaj/Tamir   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Hakkımızda                         
Firmamız 1995 Yılında Deniz Yapı Mühendislik Olarak Kurulmuş, ağırlıklı olarak motorlu panjur (uzaktan kumandalı) Pimapen Pvc Kapı Pencere Sistemleri İlerleyen Yıllarda Cam Balkon, Duşakabin , Küpeşte son yılların en çok tutulan ve satılan Pileli Sinekliğinin imalatına başlamıştır .
 
Kalite Politikamız PİMAŞ kurulduğu günden itibaren, ürettiği her ürünle sektörünün standartları belirleyen öncü kuruluşu olmuştur. Gerek Türkiye’nin, gerekse uluslararası bağımsız kuruluşlarından ürünlerine kalite onayları alınmıştır. PİMAŞ, “Her Koşulda Müşteri Tatmini” hedefi ile, Kalitenin en yüksekdeğere çıkartılması için gerekli Kalite Yönetim Sistemi ve Organizasyon yapısını kurmayı hedef seçmiş ve bu hedefe ulaşmak için; Kalitenin Sisteme dayalı olarak güvence altına alınması bilinci, tüm PİMAŞ çalışanları tarafından benimsenerek ilke haline getirilmiştir. Bu çerçevede Pimaş, Toplam KaliteYönetimi Felsefesi ve TS-ISO 9001:2000 Uluslararası Kalite Yönetim Sistem Standardını esas almıştır. Bu standarta uygunluğun sağlanması ve YönetimSisteminin etkinliğinin sürekli iyileştirilmesi Yönetimin sorumluluk ve güvencesi altındadır.
 
Kalitenin ‘Müşteri İsteklerine Uygunluk Derecesi’ olduğuna inanan PİMAŞ çalışanları, Topyekün Ekip Çalışmaları ile Sistemi desteklemektedirler…
 
1995 Yılında kurulan firmamız tecrübesini kalite, güven, estetik, konfor ve Ekonomik fiyatlandırma ile birleştirerek Deniz Duş Markası ile devam etmektedir.
 
Duşakabin, duş teknesi ve küvet sistemleri , cam balkon uygulamaları , küpeşte uygulamaları , sineklik ve menfez uygulamaları, Duş ve Küvet Sistemleri, Duşakabin, Küpeşte, Alüminyum Korkuluk, Sineklik, Menfez, Katlanır Cam Balkon, Balkon Camalama, Sabit Sineklik, Stor Sineklik, Plise Sineklik, Küvet Sistemleri, Duş Sistemleri, Alüminyum Küpeşte, Duş Dekorasyon, Duş Küvetleri, Duşakabinler, Mika Cam, Temperli Cam, Mini Küvet, Duş Teknesi, Hidro Masajlar PVC Pencere Sistemleri, duş dekorasyon hizmetleri ile profesyonel çalışma ürün çeşitliliği, kalite, ekonomik fiyatlandırma, ergonomik kullanım ilkesi ile çalışmaktadır.
 
 Değerlerimiz
Deniz Yapı Mühendislik, kurumsal değerlerini oluştururken; insana ve çevreye saygıyı, sektöründe lider ve en yaratıcı kuruluş olmayı, müşteri ve çalışan memnuniyetini temel ilkeler olarak benimsemiştir. Böylelikle müşterilerine sunduğu hizmet kalitesini en üst seviyelere çıkartırken, sektöründe çalışan memnuniyeti açısından adını duyuran lider firmalardan olmayı başarmıştır.
Güvenilirlik
Kaliteli Ürünler Sunmak.
Sözünün Eri Olmak.
Prensiplere Uymak ve Uygulatmak
Kalite ve Fiyat
Her koşulda Kaliteli Ürünler Sunmak
Piyasa Koşullarına Göre En İyi Fiyatı Belirleme
 
 Kalite Standartlarımız
Müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı, hızlı, güvenilir ve etkin hizmet vermeyi politika edinmiş Deniz Yapı Mühendislik bu politikanın gereğine uygun hareket ederek, 1995 yılında bu yana sürdürülebilir kalite ve yüksek müşteri memnuniyeti  ile binlerce müşteriye hizmet vermiştir.
Prensiplerimiz
İşin başlangıçta doğru olarak yapılmasını,
Müşterilerin hizmet kalitesiyle beraber, iletişmlerini yüksek seviyede tutar,
İş süreçlerinin müşterilere verilen terminlere uygun sonuçlandırılmasını, Müşteri taleplerinin karşılığını aldığını görerek memnun olmasını sağlamaktır.
 
 Mehmet KAPLAN
 
Ana Sayfa    |    Panjur Çeşitleri    |    Panjur Tamiri    |    Hakkımızda    |    Fotoğraf Galerisi    |    İletişim
© 2013 Web Sitesindeki tüm haklar Denizyapı Müh. Ltd. Şti.'ne aittir.